Dear Father, I got lost..

Zapytał: Wiesz, czemu warto czekać?
Powiedziałam: Nie wiem.
Odpowiedział: Gdybyś dostała to co chcesz… tak od razu, to po pewnym czasie przestałabyś się cieszyć. Znudziłabyś się. Prawdziwą i nieprzemijającą radość będziesz czerpała, gdy spotka Cię coś na co długo czekasz.. ale nie czekaj bezczynnie.. szukaj.. pomóż swojemu szczęściu.

Może w tym czekaniu jest szczypta nadziei? Hmm

1P 5,6

Słowa bardzo trafione w moje serce. Niełatwe, ale prawdziwe.

rtck

Upokórzcie się więc pod mocną ręką Boga, aby was wywyższył w stosownej chwili.

Panie Boże ja naprawdę nie rozumiem dlaczego to wszystko jest jakie jest. Panie Boże weź mi to wytłumacz. Panie Boże nic nie rozumiem.

Pan Bóg mówi to i to jest złe, na przykład mówi taka miłość jest niedobra, taka miłość nie prowadzi do szczęścia – no, ale jak to Panie Boże,  mi wydaje się to takie szczęśliwe?

Bo Ty jesteś mądrzejszy, lepszy, większy, dobrzejszy, genialniejszy i w ogóle kochańszy ode mnie. I na pewno nie możesz proponować mi czegoś co jest nie tak.

Nie rozumiem, nie czaję, ale idę za Tobą.

To tak jakby człowiek się schował pod mocną dłonią Boga.

Jeśli pójdziesz za Bożym wezwaniem, a nie za własną mądrością, bo nie jesteśmy za mądrzy, to ta mądrość Pana Boga, te Jego drogi może nam się nie podobają, one nas ochronią, one sprawią, ze jesteśmy bezpieczni, On sprawi że to nas wywyższy.

Nam się wydaje, że to jest upokorzenie. Ale jeśli to zrobisz to On sprawi, że jesteś jeszcze mądrzejszy niż mógłbyś być.

On Was ochroni i On Was wywyższy.

O co chodzi? KLIK

Tęsknota i oczekiwanie..


yesthrill

Czuję jak euforia radości i drżenie wypełnia moją duszę, płuca, całe ciało, całą mnie, każdą najmniejszą komórkę. Tak bardzo nie mogę się doczekać aż wreszcie, po tak długim oczekiwaniu będę mogła przez chwilę karmić swoje oczy, oddychać powietrzem tego utęsknionego miejsca, na chwilę zachłysnąć się miłością tak jak wtedy, 8 października. Tym razem na nic się nie nastawiam, nic już sobie nie wyobrażam, nie szukam znaków, za często doświadczyłam rozczarowań niespełnionych marzeń. Po prostu chcę tam być i chcę patrzeć, smakować każdą upływającą sekundę. Tak bardzo tego teraz potrzebuję. Choć doskonale wiem, że ta chwilowa radość wiąże się z późniejszą zdwojoną tęsknotą, nieprzespaną nocą i nieracjonalnym bólem, którego nie umiem zagłuszyć. Nie obchodzi mnie to. Egoistycznie, bezmyślnie, pragnę tej chwili szczęścia. Dla mnie czas się zatrzyma, świat przestanie istnieć. Brakuje mi słów na to, żeby opisać jak bardzo chcę przyspieszyć czas i już tam być. Jak bardzo czekam i tęsknię..

T ę s k n i ę. T ę s k n i ę  z a n i m…